Het zijn geen moeilijke vragen maar dit stukje forum wordt gewoon niet meer gelezen :-).
ik ga ervan uit dat je 8e editie/9de editie regels gebruikt, in dat geval is er niet veel verschil.
ik heb met legers gewerkt met 2 skycutters. ze zijn redelijk slecht omdat er voor alle functies iets beters te vinden is.
ook zijn ze zwak, ze hebben geen punch op de charge, en vormen daarom gewoon een risico.
voor war machine hunting kun je beter eagles gebruiken, voor support van charges beter tiranoc chariots (goedkoper en bijna even snel), white lion chariots voor de zekerheid dat je iets kapot gaat krijgen.
De boltthrower upgrade is redelijk waardeloos en bovendien veel te duur.
maar ja: het zijn wel erg gave modellen :-)
dan je vragen
1. nee want het is een chariot
2. nee want het profiel geeft gewoon aan T4. de bolt thrower is een upgrade op de chariot (en Eagle Eye is niet eagle claw)
3. ja dat mag want (ik zeg uit mijn hoofd) het is een boog en geen boltthrower. ook heeft de crew boogjes, daar mag je gewoon mee stand en shooten
4. ja want het is een chariot
5. je kunt er twee pakken zonder upgrades, en kijken of je iets van een flank of disruptie op kan zetten. tegenstanders vinden ze er enger uitzien dan dat ze feitelijk zijn.